;
;
;

Nationale Vrijwilligersdag 2021

Vandaag is het een speciale dag: Nationale Vrijwilligersdag 2021

Een dag waarop wij onze waardering nóg een beetje extra tonen voor wie onze vrijwilligers zijn en wat zij allemaal doen. Dit jaar via een kleurrijke kaart met welgemeende woorden, welke verstuurd is naar maar liefst 1400 adressen.

Zonder vrijwilligers geen VrijwilligersNH
Ontzettend dankbaar zijn wij voor de mooie matches die wij ook dit jaar hebben mogen maken en voortzetten. Onze vrijwilligers geven kleur aan het leven van onze cliënten. Zij dragen bij op een bijzondere en betekenisvolle manier. Persoonlijke aandacht is hierbij zeer waardevol, zeker in deze tijd.

Samen kunnen we meer dan alleen
Dus lieve vrijwiligers, hierbij nogmaals: wat fijn dat jullie er zijn!

Hartelijk dank voor jullie inzet en betrokkenheid namens ons team & de cliënten, medewerkers en Raad van Bestuur van WilgaerdenLeekerweideGroep.

Vrijwilligerswerk: samen sterk!

Meer informatie?

Wil je meer weten over VrijwilligersNH? Vul onderstaand formulier in en wij nemen contact met je op.