;
;
;

Nationale Vrijwilligersdag 2022

Vandaag staat in het teken van waardering voor de inzet en betrokkenheid van vrijwilligers.

Onze vrijwilligers brengen een stukje van de wereld naar onze cliënten toe en maken hiermee hun wereld een stukje groter én mooier. Wij zijn ontzettend dankbaar voor de bijzondere bijdragen die zij leveren. De persoonlijke aandacht die zij geven, geeft glans aan de dag en zorgt voor een grote glimlach.

Vrijwilligers geven een goed gevoel
Cliënten van dagbestedingslocatie Kluspunt hebben ons geholpen om onze vrijwilligers vandaag een goed gevoel via de brievenbus te bezorgen. Ruim 1400 kaarten met een bijpassende bedankboodschap zijn met liefde gemaakt en vallen vandaag op de mat.

Lieve vrijwilligers, wat fijn dat jullie er zijn! Niet alleen vandaag, maar het gehele jaar door. Jullie zijn goud waard!

Meer informatie?

Wil je meer weten over VrijwilligersNH? Vul onderstaand formulier in en wij nemen contact met je op.