VrijwilligersNH trots als een pauw op het cijfer 8!

Dit prachtige cijfer is de uitkomst uit het tevredenheidsonderzoek onder onze vrijwilligers. Wij hechten erg veel waarde aan de uitkomst, gezien onze vrijwilligers onze grootste ambassadeurs zijn.

Maar liefst 97% van onze vrijwilligers voelt zich gewaardeerd en raad het vrijwilligerswerk aan. We zien dan ook dat de helft via een bekende bij ons is gekomen.

Motivatie voor vrijwilligerswerk is vooral iets willen betekenen voor een ander. Contact met vrijwilligers betekent ontzettend veel voor onze cliënten. Maar ook de vrijwilligers ervaren het onderlinge contact als positief.
Wij beteken ook graag iets voor onze vrijwilligers en bieden mogelijkheden aan voor verdere persoonlijke ontwikkeling. Ook dit wordt gezien en gewaardeerd.

Uit het onderzoek blijkt verder dat 85% vindt dat ze grote invloed hebben op hoe ze hun vrijwilligerswerk mogen uitvoeren. Wij hebben vertrouwen in onze vrijwilligers en zij hebben vertrouwen in ons. Samen maken wij ons sterk voor onze cliënten.

Meer informatie?

Wil je meer weten over VrijwilligersNH? Vul onderstaand formulier in en wij nemen contact met je op.